Top

UAB Advisera

SVV Buhalterinių Paslaugų Bendrovė

UAB Advisera yra smulkaus ir vidutinio verslo buhalterinių paslaugų įmonė. Mes specializuojames teikdami visus apskaitos poreikius apimančias buhalterines paslaugas SVV įmonėms. Mūsų apskaitos sprendimus atlieka tik kvalifikuoti specialistai, turintys daugiametę patirtį šioje srityje. Mes naudojame sertifikuotą ir naujausią programinę įrangą. Mūsų teikiamos buhalterinės paslaugos padeda klientams sumažinti išlaidas, sutaupyti laiko ir padidinti pelną. Mūsų taikoma patikrinta apskaitos sistema padeda klientams augti.

Advisera stipriausi Lietuvoje 2023

Advisera top imone 2021

Tvarkinga Buhalterija yra kiekvieno sėkmingo verslo pagrindas

Platus paslaugų spektras

Mes siūlome itin platų paslaugų spektrą siekiant patenkinti visus klientų poreikius. Nuo vyriausiojo buhalterio pareigybės atstovavimo, iki pagalbos pradedant naują veiklą.

Kompetentingi specialistai

Mūsų bendrovėje dirba labai patyrę, kvalifikuoti darbuotojai, turintys ne vienerius metus specializuotos patirties. Kiekvienas komandos narys yra įvertinamas ir atitinkamai skatinamas.

Nepertraukiamas darbas

Kiekvienas potencialus klientas, kuris kreipiasi į mūsų bendrovę, gali tikėtis gauti profesionalias paslaugas, išsamias konsultacijas, nuoširdų atsidavimą darbui ir nepertraukiamą paslaugų teikimą.

Labai Svarbu Rasti Tinkamą Verslo Partnerį

Kiekvieno verslo savininko gyvenimas yra labai užimtas, stengiantis sutelkti visą dėmesį verslo vystymui, sėkmingam augimui. Norint tai padaryti, svarbu apsupti save ekspertų, naudingų verslo partnerių komanda. Mes tikime, kad esame labai naudingi savo klientams.

250

Patenkintų klientų kiekvieną mėnesį

12

Sėkmingų įmonės veiklos metų

12

Kompetentingų įmonės specialistų

Laimingi Klientai

Buhalterinės Paslaugos Kaune